Przejdź do treści

INTO THE WILD

By

Moim marzeniem jest obcowanie z dziką naturą. Najlepiej na Alasce. Pragnienie bycia częścią tego co stanowi definicję „wolności”. Into the wild. Po prostu.

Zróbże Żubrze!

By Jakub Siedlecki

Podobnie jak protagonista wykonanej przeze mnie animacji, myślę, że moc Żubra wykorzystałbym na inwestycję w pracownię… NO, przynajmniej na doposażenie obecnego miejsca działań twórczych.

Wszystko w jednym

By Jakub Siedlecki

Samorozwój, marzenia i pełne wykorzystanie wolnych chwil to moje priorytety. Dlatego dodatkowe środki od Pekao chciałabym przeznaczyć na te cele, zwłaszcza gdy czasu na nie jest niewiele.

Remont

By Jakub Siedlecki

Moja kawalerka-chociaż mała daje ogromne poczucie stabilizacji. Marzę o odświeżeniu mojego małego świata.

BIERZ ŻYCIE ZA ROGI

By

Z głową pełną marzeń i kieszenią wypełnioną dodatkowymi środkami od Pekao „biorę życie za rogi” – mogę w końcu spełnić swoje marzenia o podróżach.

Krajobraz gór

By

Dodatkowe środki od Pekao mógłbym przeznaczyć na to, by podobny krajobraz ujrzeć w rzeczywistości.

Spokój w głowie

By

Tą grafiką chciałem przedstawić to co by mnie ucieszyło najbardziej na świecie, wygrana walka z traumą, spłata długów i zadbanie o zdrowie psychiczne. Spokój w głowie ponad wszystko.

10 lat bankowoci mobilnej

By

W projekcie skupiłam się na zmianie w płatnościach. Praca ukazuje przejście z płatności gotówką na płatność mobilną. W symboliczny sposób ewolucja z portfela na telefon.

Sto lat PeoPay!

By

Plakat będący wizualną interpretacją aplikacji mobilnej PeoPay jest celebracją uroczystości jej 10 urodzin. Do liczby 10 zostało dodane jeszcze jedno zero (celowo w innym kolorze) tworząc 100 i tym samym życzenia „Sto lat!”. Litera A została celowo odwrócona tworząc kształt nasuwający skojarzenia z żubrem.

Sztuka jest wszędzie

By

Obraz „Sztuka jest wszędzie” jest korespondencją pomiędzy tradycyjną sztuką widywaną w galeriach, a sztuką tworzenia aplikacji mobilnej oraz hołdem dla jej projektantów (w końcu Ich aplikacja kończy 10 lat!), którzy w swoim fachu są również artystami – stąd zamknięcie ekranów aplikacji w złotych ramach w muzeum. Różnorodne symbole kojarzące się z bankowością oraz aplikacją pozwalają … Continued

thx.. XOXO

By

Dzięki z całego serca za te 10 lat.. zakupów, zbliżeń i kontaktów. XOXO 😉

PeoPay – Celebration

By

Praca w sposób syntetyczny, pokazuje korzyści płynące z używania płatności mobilnych, stylistyka odnosząca się do popkultury i związanych z nią atrybutów, gama barwna pastelowa, beztroska. Design, forma visuala odnosi się do beztroski i łatwości korzystania z usługi PeoPay

PeoPay Wszędzie z Tobą

By

Praca w sposób syntetyczny, pokazuje korzyści płynące z używania płatności mobilnych, przekaz plakatu jest prosty i czytelny; w każdej chwili możesz w wygodny sposób skorzystać z płatności elektronicznej. Gama barw zawężona, forma prosta i czytelna. Przekaz podkreślający wygodę usługi.

PeoPay – Freedom

By

Praca w sposób aluzyjny pokazuje korzyści płynące z używania aplikacji w myśl przekazu: „uwolniliśmy nasz bank dla Ciebie”. Prosta ikonograficzna stylistyka z humorem pokazuje uwolnienie usługi i zerwanie z tradycyjnym postrzeganiem banku.

10 lat bankowości mobilnej PeoPay

By

Szanowna Komisjo W mojej pracy chciałam pokazać możliwość szybkiego i łatwego dostępu do pieniędzy za pośrednictwem aplikacji PeoPay. Moja praca pokazuje, że gotówka, którą jeszcze przed chwilą trzymałam w ręce, może w szybki i bezpieczny sposób znaleźć się w aplikacji mobilnej PeoPay, a ta otwiera przed nami szereg wygodnych funkcji. Ponieważ hasłem przewodnim jest „10 … Continued

Podążaj za marzeniami z PEOPAY

By

Plakat ukazuje dłoń kroczącą po czerwonym dywanie stanowiącym jednocześnie wyświetlacz telefonu z charakterystycznym motywem logowania. W ten sposób grafika wyraża ideę podążania za marzeniami przy użyciu aplikacji i celebrowania 10-lecia PEOPAY. Całość ujęta jest w konwencji magicznej i artystycznej scenerii, gdzie rzeczywistość spotyka się z wyobraźnią. Połączenie abstrakcyjnych form z wyrazistą symboliką ma na celu … Continued

10 lat bankowości mobilnej PeoPay

By

Szanowna Komisjo W mojej pracy chciałam pokazać szybką przemianę namacalnej gotówki w środki na koncie, które są łatwo dostępne w aplikacji PeoPay. Posłużyłam się również ikoną stanu połączenia, która ma pokazać dostępność aplikacji bez względu na to, w jakim miejscu na ziemi obecnie się znajdujemy. Zabawa formą i kolorem ma na celu pobudzenie wyobraźni odbiorcy, … Continued

PeoPay od 10 lat dla każdego

By

PeoPay świętuje swoje 10-lecie. Codziennie służy ponad 2,7 milionom aktywnych użytkowników, którzy biorą swoje życie za rogi. To wygodna, użyteczna oraz bezpieczna aplikacja, oferująca rozległe opcje personalizacji. Pozwala dostosować się do indywidualnych preferencji. PeoPay zdobyła uznanie zarówno wśród ekspertów, jak i klientów banku, stanowiąc nieodzowny element ich codziennej rutyny.

Jedna aplikacja, wiele możliwości

By

Praca celebruje 10 lat aplikacji mobilnej Peopay, ukazując jednocześnie zalety i możliwości aplikacji, która ułatwia nam codzienne życie.

płatności mobilne

By

Mobilne płatności – wygodne, ponieważ przez komórkę. Peopay jest na tyle pomocne w płatnościach, że niesie klienta poprzez to doświadczenie 'na plecach’. Płatności mobilne – komórkowe i mobilne – na plecach Pekao.

Urodzinowy tort

By

Urodzinowy tort bankowości mobilnej PeoPay od Banku Pekao!

Wielkie świętowanie

By

Plakat przedstawia Interpretację postaci świętującego żubra, który jest utożsamiany z bankiem Pekao i z pewnością zapadł mocno w pamięć, aby móc rozpoznać jakiej marki dotyczy wydarzenie. Kreacja o subtelnym, przyjaznym charakterze z lekką dozą humoru ma na celu podkreślenie ważności wydarzenia oraz zaciekawienie i zachęcenie odbiorcy do przebycia niezwykłej podróży odkrywającej historię dekady PeoPay.

Żubr Peopay

By

grafika przedstawia żubra nawiązującego do loga Banku Pekao S.A, który przebija się przez telefon, który jest wykorzystywany do płatności mobilnych.

10 urodziny

By

Praca w założeniu minimalistyczna. 1 wykonana ze strzałki wzrastającej wykładniczo, a 0 jako smartphone z logiem charakterystycznego żubra.

PEO PAY OK

By

Cześć, nazywam się Igor Kasprzak, mam 19 lat i hobbystycznie zajmuję się grafiką 3D. Moja praca przedstawia 2 młode osoby, które dokonują szybkiej płatności mobilnej podczas zakupu tortu jubileuszowego 10 lecia aplikacji peopay.

Skok w przyszłość

By

Aplikacja PeoPay świętuje swoje okrągłe, 10. urodziny. To jedna z pierwszych na polskim rynku aplikacji do mobilnego bankowania. Dziś na telefonach naszych klientów jest już ponad 3,4 mln zainstalowanych aplikacji PeoPay. Nowoczesność, elegancja, funkcjonalność. Dzięki niej wszystko się zmieniło i wciąż zmienia, a możliwe stały się rzeczy, o których do tej pory nie śniło się … Continued

Ciesz się PeoPay gdziekolwiek jesteś.

By

Plakat będący wizualną interpretacją aplikacji ilustruje nazwę PeoPay w postaci grupy umownych postaci wykonujących różne czynności. Dodatkowo, odwrócona litera A ma budzić skojarzenia z żubrem będącym znakiem rozpoznawczym Banku. Gra słowna: PeoPay – PeoP(L)ay, czyli graj, baw się, nawiązuje do hasła: Ciesz się aplikacją gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz.

W zasięgu możliwości

By

Gipsowa ręka – jednostka materialna, stabilność, biel jako czystość
Transparentna podstawa jako bank – przejrzystość, zaufanie, filar dla odbiorcy Metalowa karta – srebro, pieniądz, smatphone, nowoczesne technologie, NFC Pianka – tożsamość marki, zabieg artystyczny ujmujący kolorystykę identyfikacji banku

MOC GESTU

By

MOC GESTU to moja artystyczna interpretacja hasła „10 LAT BANKOWOŚCI MOBILNEJ PEOPAY”.
MOC GESTU rozumiana jako wyraz artystyczny, ale także jako moc aplikacji mobilnej. Z jednej strony linie, odręczne cięcia papieru, jego modelowanie, przelewanie emocji i idei w formę fizyczną, a z drugiej kliknięcia i przeciągnięcia palcem w aplikacji, które stanowią nie tylko techniczną czynność, ale … Continued

Urban life

By Jakub Siedlecki

Życie w mieście charakteryzuje się prędkością, a także ciągle zwiększanym komfortem spędzania czasu i podróży. Aplikacja PeoPay pomaga w organizacji i planowaniu, tworząc bezpieczną przestrzeń wirtualną. Dzięki swojej elastyczności, jest dopasowana do zróżnicowanych sposobów życia, organizacji i stylu swoich użytkowników.

Impresja 10

By Jakub Siedlecki

Postanowiłem działać impresyjnie, pierwsze skojarzenia, działania, obrazy które przyszły mi do głowy, akcja reakcja. Szybki transfer z głowy do komputera i gotowe.

10 przystanków

By

Projekt skupia uwagę na funkcji dostępnej w aplikacji PeoPay – kupowanie biletów komunikacji miejskiej. Celem grafiki jest promocja korzystania z tego środka transportu. Pozostałe funkcje, które oferuje aplikacja, zostały przedstawione w pracy jako 10 przystanków, na których każdy z użytkowników może wysiąść. Pierwszy przystanek, który w założeniu projektu jest najważniejszy to „Transport”. Na tym przystanku … Continued

10 lat

By

Plakat, który przedstawia symbol banku z urodzinowymi akcentami

Połączenie

By

Plakat symbolicznie łączy motyw telefonu komórkowego, a w tym aplikację, z 10 urodzinami

Płać mobilnie i bądź mobilny!

By

Moja praca to animacja złożona z samodzielnie wykonanych grafik. Żubr przylatuje zatankować plecak odrzutowy, gdyż ten jest na wyczerpaniu. Dokonuje płatności telefonem po czym ponownie zakłada swój plecak i odlatuje. Animacja ma na celu przedstawienie tego, że dzięki płatności mobilnych sami stajemy się bardziej mobilni. Praca została wykonana z dużą starannością i zawiera najdrobniejsze detale … Continued

Urodzinowy SMS

By

Rysunek jest wykonany w technice digital w programie graficznym. Zaczęło się od dłoni i smartfona. Później elementy ewoluowały tworząc ostateczną wersję projektu. Minimalizm na zewnątrz, maksymalizm wewnątrz. Detale zwracają uwagę na istotę tego, co wewnątrz wiadomości. Zewnętrzne elementy są proste, ale również ważne aby zarysować ogólny zarys przedstawionego rysunku.

bez tytułu

By

Syntetyczny formalnie plakat, myślę, że jest prosty, informujący i czytelny

bez tytułu

By

Praca wykonana w technice kolażu (digital)

bez tytułu

By

Projekt pełen konfetti, świętowania i radości!

10lat bankowości mobilnej PEOPAY

By

Głównym tematem plakatu jest 10 lat bankowości mobilnej PEOPAY. Z racji tego, że jest to aplikacja mobilna, użyłam znaku Wi-Fi. Aby podkreślić, że jest to produkt Banku Pekao S.A., w znak Wi-Fi wpisałam jego logo, które jest wizytówką tradycji, jakości, bezpieczeństwa oraz innowacyjności. Kropka z Wi-Fi służy jako zero. Kolorystyka jest utrzymana w barwach Banku … Continued

SELFIE

By

Praca przedstawia żubra robiącego sobie selfie, co nawiązuje do historii aplikacji PeoPay, ponieważ bank Pekao S.A jako pierwszy w Polsce udostępnił klientom zakładanie konta na selfie w aplikacji PeoPay. Praca utrzymana jest w kolorystyce i symbolice aplikacji bankowej PeoPay. technika: akryl na papierze, grafika komputerowa

10 lat dobrych pomysłów

By

Prosta i minimalistyczna grafika nawiązująca do logo Banku Pekao S.A i motywu bankowości mobilnej

Mobilność trzeba mieć w genach

By

Ta swobodna interpretacja zestawienia wizerunku żubra z aktualnym logo Banku Pekao nawiązuje do tradycyjnych oraz współczesnych rozwiązań bankowo finansowych tokenizacji dot. cyfryzacji różnych aktywów, zwłaszcza na przykładzie szeroko rozumianej sztuki . Plakat staje się obrazem kontynuacją przemian, odsłoną akcji Pekao ART_stories wpisaną w DNA Banku Pekao – promocję.

Cyber Żubr

By

Plakat na temat cyfryzacji banku oraz najważniejszej jej części — aplikacji PeoPay, która obchodzi już 10 lat.

Plakat 10 lat bankowości PEOPAY

By

Aplikacja PeoPay w ciągu 10 lat stała się tak wygodna, że ​​żubr nawet nie musi wracać do lasu, aby załatwić wszystkie swoje sprawy. Rodzaj: plakat Rozmiar: 5000×4000 pikseli Profil kolorów: RGB Program: Adobe Photoshop

Plakat „10 LAT PEOPAY”

By

Zaprojektowałam ten plakat w grafice wektorowej, rozmiar 1500x2000px. Na tym plakacie przedstawiłam żubra jako pracownika banku cieszącego się z rocznicy PEOPAY.

Naturalnie.

By

W pracy chciałem połaczyć elementy Natury oraz nowoczesnego miasta, aglomeracji ale również podróżowania, odkrywania. Wszystko to, mamy dostępne praktycznie na wyciągnięcie ręki. Czas świętować, czas eksplorować i poznawać!

PEOPAY – 10 lat razem

By

Praca została wykonana technikami cyfrowymi (Program: CorelDRAW, Photoshop). Kolorowy styl pracy nawiązujący do hiszpańskiej piniaty ma przyciągać wzrok, bawić i podkreślać wyjątkowość 10 rocznicy płatności mobilnej PeoPay.

PeoPay – Scyzoryk

By

Aplikacja PeoPay banku Pekao pozwala swoim użytkownikom zapomnieć o brudnych, pogiętych biletach, banknotach i innych przedmiotach wypychających ich kieszenie. Podobnie jak scyzoryk, jest wielofunkcyjna, wygodna w użyciu i przenośna. Elementy 3D wykorzystane w moim ruchomym plakacie wymodelowane i zanimowane zostały przeze mnie w programie Blender. Dzięki ich wykorzystaniu, plakat przykuwa uwagę o wiele bardziej, niż … Continued

PekaoART History

By

Rozwój sztuki zainspirował mnie do stworzenia kultowego logo Żubra na przestrzeni kultury malarskiej: zaczynając od malarstwa jaskiniowego, poprzez egipskie hieroglify, pokraczne średniowieczne rysunki, renesansowy kult proporcji, bogaty w zdobienia symbolizm Klimta i eleganckie Art Déco Tamary Łępickiej, aż do sztuki współczesnej Warhola czy Yayoi Kusama. Rozwój technologii i sztuki przeplatają się ze sobą wokół nas.

Życzenia

By

Praca wykonana w technice digitalart. Przedstawia ujęcie żubra w formie symbolicznej. Ograniczona paleta kolorystyczna odnosi się do palety znaku. Litera zaprojektowana z ręki. Praca ma na celu przypominać dziecięcą laurkę.

Kolaż: Z PeoPay finanse zawsze pod ręką

By

Kolaż nawiązuje do 10-lecia aplikacji, a także żubra będącego ważnym elementem identyfikacji i rozpoznawalności Banku Pekao SA. To on stoi na straży finansów Klientów banku. Dobrze jemu z OCZU patrzy. Aplikacja PeoPay to przede wszystkim łatwy, szybki i w pełni bezpieczny dostęp do finansów. Z aplikacją PeoPay mamy RĘKĘ na pulsie w zarządzaniu finansami i … Continued